Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Studniówkowy polonez z rasistowskim akcentem. Nauczyciel: "Kasia przyprowadziła sobie Murzyna"

Utworzony przez Użytkownik niezarejestrowany, 24 stycznia 2018 r. o 21:08 Powrót do artykułu
Kurde, uważam, że bardzo dobrze postąpili idąc z tym wszędzie. Powinni ujawnić również dane nauczycieli. z tego względu ze dlaczego mają być bezkarni? gdyby to zostało w gronie pedagogicznym to nauczyciele mogli by moze w przyszłości śmiać sie z waszych dzieci bo krzywy nos, ucho odstajace, albo cos innego. Szanujmy się. zwłaszcza ze chlopak ma Polskie imię tylko moze nie jest murzynem a ma takie geny.... jak np. mój sąsiad. niech rozdmuchaja to na Polske. i niech zmusza ich do opuszczenia tej placówki!!!! pedagodzy bez kultury.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
NIE JEST I NAWET KOŁO MURZYNA NIE STAŁ
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Nie rozumiem tego jeśli murzyna nazwiesz "murzyn","czarnuch" to jest od razu rasizm a jeśli murzyn a nie ku*wa przepraszam Afroamerykanin nazwie "białas" to już nie jest rasizm. Przecież to jest ku*wa to samo... Jeśli oni mogą mnie nazywać "białasem" to ja mogę ich nazywać "czarnuchem" przecież czarny kolor skóry mają. Tak więc pod sumując oni zrobili z siebie wielkie ofiary i teraz im wszystko można. Jeżeli czarny uderzy białego to nic się nie dzieje ale jeśli sytuacja odwrotna to od razu media trąbią, zaraz więzienie albo jakieś kary i wyzywany jest w mediach od rasistów... Czy biały człowiek potrafi się bronić a nie dawać co chwile sobie po "pysku"
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
To wszystko jest jednym kłamstwem tamci nauczyciele wcale nie wyśmiewali tego chłopca ponieważ on i jego partnerka mieli nieco ciemniejszy odcień skóry jeden z nauczycieli powiedział, że ładnie razem wyglądają i idealnie się nadają do pierwszej pary w polonezie, a te całą fałszywą historię wymyśliła dyrektorka l LO gdyż od dawna konkuruje ona z ll LO i tylko czekała na chwilę aby je oczenić przed wszystkimi aby to do jej szkoły przybyło więcej uczniów co powoli prowadziłoby do upadku ll LO na czym by jej bardzo zależało.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
To wszystko tylko paskudne kłamstwa, dyrektorka l LO chce oczenić nauczycieli z ll LO aby do jej szkoły przybyło więcej uczniów co powoli prowadziłoby do upadku ll LO gdyż obie szkoły ze sobą konkurują.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Jeszcze niech matka afroamerykanina papiezowi to zglosi, albo komisji antydopingowej szweckiego związku warcabów półamatorskich. Robiac z tego afere, krzywdzi dziecko, bo robi sie o tym coraz glosniej i za kilka lat ludzie ze szkoly nie powiedza, trzymajac szkolne zdjecie "to ten miły Kacper" , tylko " to ten Kacper, ktorego matka narobila afery, bo jacys nauczyciele pojechali mu po skórze ". Trzeba pomyslec zanim poleci sie na black salami.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Nazwanie Murzyna Murzynem jest tak obrazliwe jak nazwanie zyda zydem
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Z zazenowaniem czytałem większość komentarzy.Jakis kretyn chcący bkysnac podpowiedział nawet by matka złożyła skargę doszw c kiego związku wwrcabow...czy jakoś tak..?Nazwanie człowieka o ciemnej skórze murzynem nie jest obraźliwe.Tak jak przedstawiciela rasy kaukaskiej-nazwanie białym.Wysmiewanie się z jakiegokolwiek koloru skóry jest już przejawem rasizmu.NNie wiem czy tego akurat komentujacego kretyna..uda się pouczyć?Jego..i jemu podobnych.Sprobuje..Czesc naszego społeczeństwa ma inny niż bialy-kolornskory.Niewielka część.A Ci mlodzi-jak chłopak o którym kiwi artykuł urodzilinsie w wPolsce.Sa polakami.Zyja w Polsce..mysla po polsku i kochają ten kraj nie mniej niż kretyn..do którego te słowa kieruje.Niesmialo wspomne że po wielkiej powodzi która dotknęła Wrocław...poerwsza grupa która zebrała spora sumę pieniędzy w Szczecinie i natychmiast wysłała powodzianom , byli...wietnamczycy!Ich dzieci urodziny się już tutaj.Kochaja ten kraj jak i kraj swoich ojców.I tak powinno być!Bo my sami gardzimy dziećmi Polonii ..ktorych rodzice nie zadbali o by choć język polski poznały.Szanujmy innych.Tak jak tego szacunku w stosunku do nas-oczekujemy.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Po prostu tych dwóch "panów" to zwykłe chamy i tyle w temacie !!! Ciekawe jak by się poczuli, gdyby uczniowie mogli by ich "komplementować" w drugą stronę, typu: "leśne dziadki", "kurduple o kaczym chodzie", "grubsi niż wyźsi", "pedagogiczne wodogłowie", "głupsi od mojego klopa" itp... Ponieważ spośród ludzi nikt nie jest absolutnie idealny epitety znalazłyby się na każdego, ale pewnie "zacni nauczyciele" nie mają o tym pojęcia, co może świadczyć o "poziomie" ich wyobraźni oraz "poziomie" przekazywanej przez nich wiedzy !
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Pewnie sympatyzują z piSSofaszystami i zgodnie z nowym trendem tej formacji opluć i poniżyć inną osobę jest modne w tych kręgach
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
dyrekcja szkoły powinna na tą próbę pójść z alkomatem i zbadać "pedagogów" może sobie coś łyknęli przed a potem gadali bzdury....
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Być murzynem to nie wstyd, być lewakiem to być gnidą społeczną. Stalin i Hitler byli socjalistami, skrajną lewicą.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
skrajnie lewacką lewicą to jest twój ukochany pis i jej lewacki wódz.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
jebać czarnucha!!! afery mamusia narobiła na całą polskę.. co za z***y naród.. trzeba się pogodzić ze swoim kolorem skóry i jak nie pasuje to won z kraju!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
To już pożartować nie można...?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Wydaje mi się że poziom nauczycieli znacząco się obniżył w II LO, teraz pewnie przeproszą Kacpra że jest czarny
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Pracowałem w Holandii w hurtowni kwiatów. Przyjeżdża samochód a kierowcą jest Afrykaner o ciemnej skórze. Ładuję kwity do Jego auta i słyszę pytanie; Polak" tak. A On klepie: "Jasio dupa". Wszyscy pracownicy w śmiech. Bo dobry żart tynfa wart jak mawiali Dżemojady. A tu z żartu GWno rozbija się na atomy i chce się zniszczyć Polaków.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Szkop woła na Polaków: Faszyści, nacjonaliści i wg POkrak ok. A ja myślałem, że szkopska propaganda odeszła w 1945 r gdy Ich szef od propagandy strzelił sobie w łeb. A tu szkopska propaganda żyje i ma się dobrze. Aby do maja.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Powinni zwolnić tych nauczycieli byłaby to dla nich nauczka do końca życia, ale u nas w Polsce wystarczy przeprosić i po sprawie.. Szkoda dziecka nic nie zawiniło, że ma taki kolor skóry, my tego sobie nie wybieramy.. Echh..
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Głupek
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Strona 7 z 8

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...